PROMOSI "ARE IKAN"

Sila klik pada gambar untuk maklumat lanjut setiap produk








TERKINI!! Pemanggang ayam/pizza PA5 (klik di sini)
Showing posts with label abaya. Show all posts
Showing posts with label abaya. Show all posts

Thursday, January 12, 2012

FINE GREY CHIFFON JUBAH


FINE GREY CHIFFON JUBAH

Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas



KOD: SEE-2568
HARGA RM225 RM115
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
KOS POS RM12 SABAH/SARAWAK

Jubah Chiffon yang dihiasi dengan manik-manik yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A fine grey color chiffon jubah decorated with fine intricate beads on the chest and front. Features an open front.
Material
Chiffon. 
Origin
Ditempah khas.
Color
As shown (GREY).
Size Measurement
SizeXL
Bust (Ukur Lilit Dada)46
Shoulder (Bahu)18
Sleeve Length (Panjang Tangan)24.5
Waist (Ukur Lilit Pinggang)46
Hips (Ukur Lilit Punggung)53
Body Length (Panjang Baju)53.5
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)14
Side Slit (Belahan Tepi)Yes / Ada 8inchi
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.


CARA ORDER:
SMS [JUBAH SEE-2568, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula






LOVELY BROWN BEADED CHIFFON JUBAH


LOVELY BROWN BEADED CHIFFON JUBAH


Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas


KOD: SEE-2569
HARGA RM225 RM115
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM12 SABAH/SARAWAK

Jubah Chiffon yang dihiasi dengan manik-manik yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A lovely brown color chiffon jubah decorated with fine and colorful intricate beads on the chest and front. Features an open front.
Material
Chiffon. 
Origin
Ditempah khas.
Color
As shown (BROWN).
Size Measurement
SizeXL
Bust (Ukur Lilit Dada)46
Shoulder (Bahu)18
Sleeve Length (Panjang Tangan)24.5
Waist (Ukur Lilit Pinggang)46
Hips (Ukur Lilit Punggung)53
Body Length (Panjang Baju)53.5
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)14
Side Slit (Belahan Tepi)Yes / Ada 8.5inchi
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.


CARA ORDER:
SMS [JUBAH SEE-2569, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula










DAZZLING BLUE CHIFFON JUBAH


DAZZLING BLUE CHIFFON JUBAH


Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas



KOD: SEE-2570
HARGA RM225 RM115
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM12 SABAH/SARAWAK

Jubah Chiffon yang dihiasi dengan manik-manik yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A dazzling blue color chiffon jubah decorated with fine intricate beads on the chest and front. Features an open front.
Material
Chiffon. 
Origin
Ditempah khas.
Color
As shown (BLUE).
Size Measurement
SizeXL
Bust (Ukur Lilit Dada)48
Shoulder (Bahu)19
Sleeve Length (Panjang Tangan)24
Waist (Ukur Lilit Pinggang)49
Hips (Ukur Lilit Punggung)54
Body Length (Panjang Baju)54.5
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)14
Side Slit (Belahan Tepi)Yes / Ada 10inchi
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.


CARA ORDER:
SMS [JUBAH SEE-2570, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula






JUBAH CREPE DIHIASI MANIK


JUBAH CREPE DIHIASI MANIK


Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas


KOD: SEE-2615
HARGA RM225 RM115
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM12 SABAH/SARAWAK

Jubah Crepe dihiasi dengan manik-manik di bahagian dada dan bahu. Corak kain berwarna coklat nampak sungguh manis. Jubah boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A gorgeous crepe jubah adorned with sweet beads on the chest and shoulders. 
Material
Crepe.
Origin
Tempahan Khas.
Color
As shown (BROWN).
Size Measurement
SizeS
Bust (Ukur Lilit Dada)38
Shoulder (Bahu)15
Sleeve Length (Panjang Tangan)21
Waist (Ukur Lilit Pinggang)38
Hips (Ukur Lilit Punggung)44
Body Length (Panjang Baju)50
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)12
Side Slit (Belahan Tepi)Yes / Ada 6 inchi
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.


CARA ORDER:
SMS [JUBAH SEE-2615, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula



PURPLE COLOR CHIFFON JUBAH WITH BEADS


PURPLE COLOR CHIFFON JUBAH WITH BEADS


Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas
.

KOD: SEE-2650
HARGA RM225 RM115
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM12 SABAH/SARAWAK

Jubah Chiffon yang dihiasi dengan manik-manik yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A striking purple chiffon jubah ascented gorgeous beads in various sizes and types on the chest area. Features an open front and two tier sleeve edges.
Material
Chiffon. 
Origin
Ditempah khas.
Color
As shown (PURPLE).
Size Measurement
SizeS
Bust (Ukur Lilit Dada)40
Shoulder (Bahu)16.5
Sleeve Length (Panjang Tangan)23
Waist (Ukur Lilit Pinggang)38
Hips (Ukur Lilit Punggung)46
Body Length (Panjang Baju)53.5
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)12
Side Slit (Belahan Tepi)Yes / Ada 8.5inchi
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference



 CARA ORDER:
SMS [JUBAH SEE-2650, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula


NEAT BROWN CASUAL JUBAH

NEAT BROWN CASUAL JUBAH


Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas





KOD: SEE-2522
HARGA RM195 RM99
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM12 SABAH/SARAWAK

Jubah Crepe yang dihiasi dengan sulaman dan manik-manik yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A neat brown colored crepe jubah adorned in contrasting colors and decorated with beads.
Material
Crepe. 
Origin
Ditempah khas.
Color
As shown (BROWN).
Size Measurement
SizeS
Bust (Ukur Lilit Dada)39
Shoulder (Bahu)17
Sleeve Length (Panjang Tangan)21.5
Waist (Ukur Lilit Pinggang)39
Hips (Ukur Lilit Punggung)42
Body Length (Panjang Baju)52
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)11
Side Slit (Belahan Tepi)Yes / Ada 9.5inchi
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.


CARA ORDER:
SMS [JUBAH SEE-2522, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula





Wednesday, January 11, 2012

NEAT BLUE CASUAL JUBAH

NEAT BLUE CASUAL JUBAH


Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas




KOD: SEE-2523
HARGA RM195 RM99.00
(HARGA OFFER INI SEHINGGA 12 FEB 201 SAHAJA)
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM12 SABAH/SARAWAK

Jubah Crepe yang dihiasi dengan sulaman dan manik-manik yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A neat blue colored crepe jubah adorned in contrasting colors and decorated with beads.
Material
Crepe. 
Origin
Ditempah khas.
Color
As shown (BLUE).
Size Measurement
SizeL
Bust (Ukur Lilit Dada)43
Shoulder (Bahu)18
Sleeve Length (Panjang Tangan)22
Waist (Ukur Lilit Pinggang)44
Hips (Ukur Lilit Punggung)46
Body Length (Panjang Baju)52
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)12
Side Slit (Belahan Tepi)Yes / Ada 9.5inchi
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.


CARA ORDER:
SMS [JUBAH SEE-2523, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula

SMASHING DARK MAROON JALABIYA WITH FULL BEADWORKS


SMASHING DARK MAROON JALABIYA WITH FULL BEADWORKS


Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas


  
KOD: SBF-2681
HARGA RM179.00
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM12 SABAH/SARAWAK

Jubah Cotton Satin dari Syria yang dihiasi dengan sulaman dan manik-manik yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai ke majlis istimewa.
A smashing dark maroon jalabiya adorned with full beadworks on the front in decorative patterns. This jalabiya features flared ragan sleeves and is perfect for any special occasions.
Material
Cotton Satin. 
Origin
MADE IN SYRIA.
Color
As shown (MAROON).
Size Measurement
SizeMLXLXXL
Bust (Ukur Lilit Dada)41424649
Shoulder (Bahu)16.516.51718
Sleeve Length (Panjang Tangan)23.523.52423.5
Waist (Ukur Lilit Pinggang)40424648
Hips (Ukur Lilit Punggung)44464952
Body Length (Panjang Baju)5856.55856.5
End of Sleeve Width (Lebar Pergelangan Tangan)16161616
Side Slit (Belahan Tepi)None / Tiada494949
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 1 inch difference.


CARA ORDER:
SMS [JUBAH SBF-2681, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula





FULLY EMBROIDERED MAROON COTTON JUBAH


FULLY EMBROIDERED MAROON COTTON JUBAH


Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas


KOD: SAD-2733
HARGA RM125.00
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM12 SABAH/SARAWAK


Jubah Cotton dari Qatar yang dihiasi dengan sulaman yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A fully embroidered maroon color cotton jalabiya adorned in arabic geometry patterns. Matching embroideries can also be seen on the sleeve edges.
Material
100% Egyptian Cotton. 
Origin
MADE IN QATAR.
Color
As shown (MAROON).
Size Measurement
SizeXXL
Bust (Ukur Lilit Dada)56
Shoulder (Bahu)20
Sleeve Length (Panjang Tangan)23.5
Waist (Ukur Lilit Pinggang)56
Hips (Ukur Lilit Punggung)57
Body Length (Panjang Baju)58
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)15
Side Slit (Belahan Tepi)None / Tiada
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.


CARA ORDER:
SMS [JUBAH SAD-2733, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula





SMASHING YELLOW COTTON JALABIYA WITH ARABIC GEOMETRY


SMASHING YELLOW COTTON JALABIYA WITH ARABIC GEOMETRY

Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas


KOD: SAD-2736
HARGA RM125.00
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM 12 SABAH/SARAWAK


Jubah Cotton dari Qatar yang dihiasi dengan sulaman yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A fully embroidered yellow color cotton jalabiya adorned in arabic geometry patterns. Matching embroideries can also be seen on the sleeve edges.
Material
100% Egyptian Cotton. 
Origin
MADE IN QATAR.
Color
As shown (YELLOW).
Size Measurement
SizeXXL
Bust (Ukur Lilit Dada)54
Shoulder (Bahu)20.5
Sleeve Length (Panjang Tangan)23.5
Waist (Ukur Lilit Pinggang)56
Hips (Ukur Lilit Punggung)58
Body Length (Panjang Baju)57.5
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)15
Side Slit (Belahan Tepi)None / Tiada
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.
Note



CARA ORDER:
SMS [JUBAH SAD-2736, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula


SWEET NECTARINE PINK EGYPTIAN COTTON JALABIYA

SWEET NECTARINE PINK EGYPTIAN COTTON JALABIYA

Sila klik pada gambar untuk paparan yang lebih jelas


KOD: SAD-2767
HARGA RM130.00
KOS POS RM9 SEMENANJUNG
RM12 SABAH/SARAWAK





Jubah Cotton dari Qatar yang dihiasi dengan sulaman yang cukup menarik dan boleh membuatkan anda nampak elegan, anggun dan cantik. Jubah tidak mengikut bentuk badan dan sesuai dipakai harian atau ke majlis.
A nectarine pink egyptian cotton jalabiya adorned with sweet arabic geometry patterns on the chest and hem. 
Material
100% Egyptian Cotton. 
Origin
MADE IN QATAR.
Color
As shown (NECTARINE PINK).
Size Measurement
SizeXXXL
Bust (Ukur Lilit Dada)58
Shoulder (Bahu)22
Sleeve Length (Panjang Tangan)23.5
Waist (Ukur Lilit Pinggang)62
Hips (Ukur Lilit Punggung)66
Body Length (Panjang Baju)55.5
End of Sleeve Width (Lebar) Pergelangan Tangan)13
Side Slit (Belahan Tepi)None / Tiada
Note: All measurements are in inches.
Please allow +- 0.5 inch difference.


CARA ORDER:
SMS [SAD-2767, SIZE, NAMA, EMAIL, LOKASI] KE 017-3887198
* anda akan dihubungi semula